Sporcard ile Spor Salonu Üyeliği Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun!

Sporcard ile Spor Salonu Üyeliği Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun!

Sporcard, tek üyelik ile 250’den fazla spor salonuna sınırsız giriş yapabileceğiniz ve istediğiniz zaman üyeliğinizi dondurabileceğiniz ya da iptal edebileceğiniz bir yenilik.

Yıllık üyelik satın alarak spor yapma zorunluluğu Sporcard.com ile tarihe karışıyor!

Protein tozunu kana daha hızlı karışması için suyla karıştırdınız, BCAA hazır, kulaklıklarınızı taktınız…

Şimdi işin en zor kısmı ‘’hangi spor salonuna gitmen gerektiğine karar vermek’’ İşte size sporla ilgili tüm alışkanlıklarınızı unutturacak bir alternatif ‘’Sporcard.com’’. Bu yazımızda Supplementler.com’un yenilikçi platformu olan Sporcard’ı size tüm detaylarıyla anlatmak istiyoruz.

Yüzlerce salona tek üyelikle sınırsız giriş imkanı sunan Sporcard.com, üyeliğini dilediğinde  iptal etme dilediğinde dondurma hakları sunuyor! 

Sporcard.com en basit anlatımıyla tek bir aylık üyelik satın alarak size 250’den fazla salonda spor yapabilme özgürlüğü sunuyor. Tek bir üyelik ile istediğiniz bölgede sistemde yer alan spor salonlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabiliyorsunuz.

Sporcard.com ’a üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra sistemde kayıtlı olan spor salonlarından istediğinize rezervasyon yapıp, salona giriş yapabiliyorsunuz. Her rezervasyon sonrası cep telefonunuza gelen SMS veya e-mail olarak giriş kodunuz size iletiliyor ve giriş yapabilmeniz için gönderilen kodu spor salonundaki danışma bölümü ile paylaşmanız yeterli oluyor.
Spor alanlarını salon üyesi gibi sınırsız kullanabiliyor çoğu salonda ıslak alan kullanımından da faydalanabiliyorsunuz.

Bir salonun aylık üyelik ücretinden çok daha az fiyata, yüzlerce spor salonu!

Sporcard.com ’da iki tip üyelik bulunuyor. Klasik (99TL) ve Premium (149TL).

Klasik üyeliğiniz ile sistemde klasik salon olarak başlıklandırılmış tüm salonlara giriş yapabiliyorsunuz. Bunun dışında sunulan bütün avantajlar geçerli… Premium üyelik ise klasik salonların yanında Premium olarak başlıklandırılan üst segment salonlara da sınırsız giriş yapma imkânı sunuyor. Bir ay öncesinde 150 salonla hizmet veren proje şu an 250’den fazla salonla anlaşmaya sahip; her gün salon artısı giderek artıyor. Burada kafamızda bir yıldız parlıyor?

Öyleyse ben neden tek bir salona üye olayım ki?

İşte bu aydınlanma size fırsatlarla dolu bir kapı açıyor.

Sporcard.com ’da üyeliğinizi dilediğinizde iptal etme, dilediğinizde de bir sonraki ayı dondurma imkânınız var. Bunun yanında yüzlerce prestijli spor salonuyla anlaşması bulunuyor. Telefonla anında ulaşabileceğiniz donanımlı bir ekip sorularınız ile ilgili size hizmet vermek için bekliyor, işin en güzel kısmı da aylık üyelik olması; size yıllık taahhüte bağlamıyor. Aynı zamanda bu avantajlar İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de geçerli…

Hadi şimdi en başa dönelim,

Protein tozunu kana daha hızlı karışması için suyla karıştırdınız, BCAA hazır, kulaklıklarınızı taktınız… Sporcard.com‘a girip gitmek istediğiniz salonu seçtiniz. Carrera’ya ne dersiniz?

Hadi 10 dakika koşu ile antrenmana başlayalım…

Yorumlar

yorum

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir