Header ad
125 ads for small sidebar
125 ads for small sidebar
125 ads for small sidebar

Spor Salonlarına Yıllık Üyelik Dönemini Sona Erdiren Sporcard İle Yepyeni Bir Spor Deneyimi!

Spor Salonlarına Yıllık Üyelik Dönemini Sona Erdiren Sporcard İle Yepyeni Bir Spor Deneyimi!

Spor salonları fitness aşıklarının mabedi gibidir. Bu nedenle gündelik hayatlarının akışına kolayca dahil edebilecekleri, evlerine ya da iş yerlerine yakın salonlar arasından tercih yapmak, sporu hayatının merkezine koymuş insanlar için önemli bir seçimdir.

Bu seçimin önemini bilen, spor sektörünün önde gelen e-ticaret sitesi Supplementler.com’un da kurucusu olan Dikey Vitamin A.Ş., yenilikçi uygulaması Sporcard ile salon üyeliğine yepyeni bir soluk getiriyor ve sunduğu sayısız seçenek ile kullanıcılarına sınırları ortadan kaldıran bir salon deneyimi sunuyor. Spor salonlarının yıllık üyelik koşuluna alternatif sunan Sporcard ile yüzlerce salona tek bir üyelik ile sınırsızca giriş yapabileceksiniz!

Sporcard’ı ve avantajlarını kısaca, 1 aylık Sporcard üyeliği ile 350’ye yakın anlaşmalı spor salonuna sınırsız giriş hakkı sağlayan bir uygulama olarak tanımlayabiliriz. İstanbul, İzmir ve Ankara’da en gözde salonlar ile anlaşması bulunan Sporcard, sadece istediğiniz salonda değil istediğiniz şehirde de özgürce spor yapabilmenizi sağlar. Sporcard üyeliğiniz ile, anlaşmalı salonları hiçbir sınırlama olmadan kullanabilir, birçok salon ve otel tesisinde ıslak alan kullanımından da faydalanabilirsiniz.

Sporcard Üyesi Olmak için Hangi Adımları İzlemelisiniz?

Sporcard üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz ve üye olduğunuz anda, dilediğiniz spor salonuna hızlıca ulaşabilirsiniz. İşte Sporcard dünyasına giriş yapmanın adımları;

  1. com adresine giriş yaparak üyelik işleminizi başlatıyorsunuz.
  2. Sayfadaki yönlendirmeleri adım adım takip ederek, Sporcard’a üye olduktan sonra, üyeliğiniz dahilinde dilediğiniz spor salonunu kullanmaya anında başlayabiliyorsunuz.
  3. Seçtiğiniz salona giriş yapabilmek için, web sitesi üzerinden check-in yapmanız gerekiyor.
  4. Check-in işlemizini gerçekleştirdikten sonra, cep telefonunuza ya da e-mail adresinize gönderilen PNR kodunu kullanarak seçtiğiniz salona giriş yapabiliyorsunuz.
  5. Check-in sonrası size gönderilen kodu spor salonundaki danışma ile paylaşmak, seçtiğiniz salona girmek için yeterli olacaktır. Sporcard bünyesindeki çoğu salon check-in sistemi kullanılıyor. Ancak sadece telefonla randevu alarak giriş yapabileceğiniz salonlar da yok değil.

Sporcard Üyelik Tercihinizi Nasıl Yapabilirsiniz?

Sporcard iki farklı üyelik sistemi ile çalışır. Klasik üyelik ile ayda yalnızca 99 TL ödeyerek, bu üyelik altında sınıflandırılmış bütün salonlardan faydalanabilirsiniz. Premium üyeliği tercih ederseniz ise hem klasik üyelik altında sınıflandırılmış hem de üst segment olarak sınıflandırılmış salon ve otel tesislerine aylık sadece 149 TL ödeyerek sınırsız giriş hakkına sahip olursunuz. Sporcard.com adresi üzerinden her iki üyeliği de kapsayan salonların listesini inceleyebilir, size uygun salonu seçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz salonda yeriniz hazır!

Kullanıcılarını hiçbir taahhüt koşuluna bağlamayarak aylık üyelik imkanı sunan Sporcard ile üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal etme ya da dondurma hakkına da sahip olursunuz. Üyeliğinizi iptal ettirmez veya dondurmazsanız ise, kartınız her ay otomatik olarak yenilenmeye devam eder. Böylece kayıt işlemlerini her seferinde tekrar etmek zorunda kalmazsınız. Yıllık anlaşma yaptığınız spor salonları yerine Sporcard’i tercih ederek spor salonu deneyiminizi özgürleştirebilirsiniz.

Siz de Sporcard ailesine katılın, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde spor yapmanın keyfini çıkarın!

Yorumlar

yorum

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir