En Yenilikçi 9 Spor Salonu

1. The Green Microgym Belmont Portland 

The Green Microgym

The Green Microgym

Sporcuların eforlarını, yinelenebilir enerjiye çevirme amacıyla kurulan The Green Microgym, koşu bantlarını ve kondisyon bisikletlerini elektrik enerjisi üretebilecek şekilde dizayn ettirmiş.

2. The Sports Center Chelsea Piers New York

4_ChelseaPiersSportsCenter_Fred-George_post

The Sports Center Chelsea Piers New York

Amerika’nın tek, dünyanın sayılı triathlon belgeli spor salonu. Günlük 100 fitness grubunu ağırlayabilecek, 40 eğitmene sahip olan salonun amacı daha fazla insanı sağlıklı hale getirmek.

3. DeFranco’s Wyckoff New Jersey

DeFranco_s

DeFranco’s

Dikkatinizi bozan her şeyden sizi kurtaran, sadece kendinize ve antrenmanınıza odaklanmanızı sağlayan DeFranco’s ile, televizyonlardan ve vitamin bar sohbetlerinden arıdırılmış, yüksek tempolu bir antrenman yapabilisiniz.

4. Athletic Republic Amerika

Athletic_Republic

Athletic Republic

“Buz her zaman en iyi fitness ekipmanıdır.” bakış açısı ile hayata geçen Athletic Republic, koşu bantlarını buz ile kaplayarak size olduğunuz yerde 45 km hıza ulaşabileceğiniz bir buz pisti sunuyor.

5. Peak Performance New York

Peak_Performance

Peak Performance

En özel ilgiyi göreceğiniz bu salon, basit görünüşünün altında çok büyük değerlere sahip. Şampiyonlar, kişisel antrenörünüz olacak, en iyi şekli alabilmeniz için, sizinle fitness dünyasının en gizli sırlarını paylaşacaklar.

6. Green Fitness Studio Brooklyn New York

Green-Fitness-Studio

Green Fitness Studio

Ekoloji dostu Green Fitness Studio, geri dönüştürülebilir fitness aletleri kullanmasının yanında yaşayan tavanı ile ilgi çekiyor. Çim ile kaplı 185 m2’lik alanı içinizi rahatlatacak cinsten.

7. Cressey Performance Hudson Massachusetts

Cressey Performance

Cressey Performance

Gereksiz fitness aletlerinden kurtularak, profesyonel atletler için profesyonel atletler tarafından hayata geçirilen bir proje Cressey Performance. Sakatlıklardan uzak duracağınız, güç antrenmanlarınızı burada yapmak isteyeceksiniz.

8. Crunch Gym Amerika

15_Crunch-AntiGravity-Yoga_no-credit_post

Amerika’nın her eyaletinde giderek yaygınlaşan yerçekimi karşıtı yoga (antigravity yoga) eğitimlerini Crunch Gym’de alabilirsiniz.

9. David Barton Gym

David-Barton-Gym

David Barton Gym

Spor salonunuzu gece klübü olarak görmek istermisiniz? David Barton bu fikirle yola çıkarak 230 Milyon dolar kazandı, ve kazanmaya devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Yazar Hakkında

Train Insane or Remain The Same

E-Bülten'e Üye Olun

Benzer Yazılar