Header ad
125 ads for small sidebar
125 ads for small sidebar
125 ads for small sidebar
Spor Yapmak İsteyenlere Bahaneleri Kaldıran Sistem…

Spor Yapmak İsteyenlere Bahaneleri Kaldıran Sistem…

 Artık spor salonu seçerken, tatildeyken, evinize yakın spor salonu ararken uğrayacağınız tek adres; SporCard.com

Tatile giderken, şehir değişikliği yaparken, evinizi taşırken antrenmanlarınıza ara vermek zorunda kalırsınız. Spor salonlarının yıllık fiyatları sizi ürkütür. Bunları hepimiz yaşarız. Spor yapmayı ne kadar sevsek de hayatımızın belli dönemlerinde bu bahaneler ile ondan vazgeçebiliriz. Ancak artık bu bahaneleri ortadan kaldıran bir sistem var. SporCard.com!

 SporCard.com size istediğiniz kadar ödeyip, istediğiniz yerde antrenmanlarınıza devam etme ayrıcalığını sağlıyor.

SporCard.com İstanbul’da yer alan yüzün üstünde spor salonu ile anlaşmalı bir sistem. Esnek üyelik avantajı ile de rahat bir şekilde kaydınızı yapmanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gerek tek şey SporCard.com’a girip şehrinize,semtinize yakın yerlerdeki spor salonlarını aratmak.

Neden SporCard.com?
Neden SporCard.com?

SporCard.com spor salonu üyeliğine ‘kullandığın kadar öde’ sistemini uyguluyor. Spor salonlarını isimlerine, konumlarına, imkanlarına göre karşılaştırabiliyor ve istediğiniz sayıda giriş hakkı alarak kayıt olabiliyorsunuz. İsterseniz esnek üyelik paketlerinden de satın alabiliyorsunuz.

Satın aldığnız bilet karşılığında cep telefonunuza gelen kodu kullanarak kolayca salona giriş yapabiliyorsunuz. Burası önemli çünkü SporCard.com’un salonlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde kullanıcılar herhangi bir sözleşme imzalamadan istedikleri salona giriş yapabiliyor.

Türkiye’nin alışabileceği bir model

SporCard.com Salon Araması
SporCard.com Salon Araması

Dünyada “punch card” olarak bilinen bu sistemi Türkiye’ye dijital bir çözüm olarak getiren SporCard.com, uzun vadeli spor salonu üyeliği yapamayan ya da yapmak istemeyen kitleye hitap ediyor. Spor salonu girişlerine yönelik bütün bahaneleri ortadan kaldırarak, spor yapmayanları da salonlara taşıyacağa benziyor.

SporCard.com’un İstanbul sınırları ile başlayan hizmetini tüm Türkiye’nin faydalanacağı bir sistem olmayı hedefliyor.

Detaylı bilgi için: www.sporcard.comu ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

Yazar Hakkında

Train Insane or Remain The Same

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir