Ulisses Williams Jr.

Birçok otorite tarafından genel vücut yapısı, özellikle sixpackleri genetik harikası olarak nitelendirilen uluslararası fitness modeli ve yarışmacısı Ulisses Williams Jr. ile yapılan bu küçük röportajın içerisinde sizi hem bilgilendirecek hem de motive edecek bilgiler mevcut.

Ad : Ulisses Williams Jr.

Boy : 178 cm

Kilo : 95 kg

Doğum Tarihi : 1979

Doğum Yeri :  Batı Afrika

Genetiği neredeyse mükemmele yakın Ulisses Jr.

Dönüşüm Hikayesi

Gençliğimde çeşitli spor dallarında çok aktiftim ama asla yediklerime dikkat etmezdim. Atletizm yaptığımdan dolayı ince ve kaslıydım fakat diğer yaşıtlarıma göre çok küçük kalıyordum. Arkadaş grubumun en kısası bendim. Vücudumun küçüklüğü ve gücümün eksikliği takımlarda oynamamı hep zor hale getiriyordu. Bu durum benim için adeta bir uyanış çağrısıydı.

Vücuduna dönüşüm yaşatırken bu işi zorlaştıran engeller veya zorluklar oldu mu?

Kilo almam çok yavaş şekilde başladı. Başlangıçta bu durum sinir bozucuydu ama daha sonra takviyeler ve destek gıdaları hakkında okumaya başladım. Beslenmeme saygı duymaya başladım ve en iyisi olmaya karar verdim. Bir konuda en iyi olmayacaksanız, o işi niye yapıyorsunuz ki? Bundaki amaç ne?

Ulisses Williams Jr. ‘un tek iddası var : En iyi olmak!

Seni ne motive eder?

Motivasyonumu çeşitli kaynaklardan sağlıyorum. En iyi olmak istiyorum. Ailem ve arkadaş çevrem içerisinde bana inanan herkesten sağlıyorum. Altın Çağın yaşlı vücut geliştirmecileri ve fanlarım da beni motive eden en önemli kaynaklardan.

Bundan sonraki hedefin ne ?  Kendini seneye bu zamanlarda nerde görüyorsun?

Vücut geliştirme / Fitness piyasasında başarmak istediğim her şeyi başardığımı düşünüyorum. 10’dan fazla vücut geliştirme gösterisi kazandım. Meşhurlarla çalıştım. Şu anda da Reebok Spor Klübünün Personal Trainer direktörüyüm.

ULISSES-BIO1
Vücut geliştirme / Fitness piyasasında başarmak istediğim her şeyi başardığımı düşünüyorum

Kaynak : http://www.simplyshredded.com/ulisses-jr.html

https://youtu.be/pjTM-zAtch0

BİZİ INSTAGRAM'DATAKİP EDİN!

SON YAZILAR

BENZERLER HABERLER